Langkau ke kandungan utama

Entri blog oleh Linnea Klimas

Akcja charytatywna „Anioły śniadaniowe” rozpoczęła się w domu

najlepsza reprezentacja w zagranicznym turnieju Wielkiego Szlema od 20 lat– sprawdzaliśmy rozkłady lotów, zanim zaczęły się wieczorne wiadomości. Heatherwatson jako pierwsza odpadła z turnieju po zaledwie 67 minutach, za nim uplasowały się James Ward w prostych setach, Laura Robson po 69 minutach, Elena Baltacha po półtorej godzinie i Anne Keothavong, która musiała przejść na emeryturę osłabiona zatruciem pokarmowym po przegranej pierwszy set 6:0 w 21 minut.

Robson, o kulach zaledwie miesiąc temu, nigdy tak naprawdę nie zagrał w meczu Kolczyki Koła Z Blaskiem I Sercami Jeleną Jankovic, która oddała tylko dwa gemy w brutalnie szybkim meczu na margaret court arena. obfitość drzew, stąd nazwa, mniejsze rozmiary i mniejsze zagrożenia wodne. greeny są mniejsze, pofałdowane i dobrze bronione. chociaż oba są dziełem tego samego projektanta, Trenta Jonesa? bez wątpienia istnieją interesujące kontrasty między tymi dwoma kursami.

jeśli golf mijas los lagos opiera się na przeszkodach wodnych i piasku, to golf mijas los olivos jest strategiczny, tory wodne są wąskie, obsadzone drzewami, Zestaw Pierścionków Z Błyszczącym Różowym Sercem a tereny zielone są podwyższone. oba kursy zapewniają wyjątkowe wyzwania isą idealnymi wakacyjnymi polami golfowymi. Pole golfowe mijas los olivos zostało pierwotnie zbudowane w latach 1983-1984, Zestaw Bransoletki I Naszyjnika Z Pereł Pandora Me Podwójnych Pierścionków Pandora Me Blue chociaż niedawno zostało całkowicie odnowione (2000-2001) i jest zupełnie innym polem niż jego wodny odpowiednik. z drugiej strony Yankees wyślą leworęcznego Andy'ego Petite'a (1-0 w-l vs Seattle w epoce 3.00), który w przeszłości sprawiał marynarzom kłopoty.

poza tym marynarze ostatnio niezbyt „rozświetlają sytuację". Seattle nie zdobyło gola od ponad 10 rozegranych rund z rzędu. wczoraj nie udało im się zdobyć bramki przeciwko Dustinowi Nippertowi (1-4 Metaliczny Wisiorek W Kształcie Czerwonego Serca-l, 6,59 ery) i Rangersom Bullpen po porażce 1:0 na stadionie w Arlington (buuuu!).nie tylkoczy Yankesi mają przewagę w rzucaniu; ale mają też dynamikę po swojej stronie. dzisiejsze zwycięstwo oznaczałoby siedem zwycięstw z rzędu nad Seattle Mariners, a także pozwoliłoby im utrzymać się blisko Rays i Red Sox, dla których obaj mają dziś trudniejsze pojedynki.

sydneyyyWeźmy New York Yankees -1,5 (-105) przeciwko Seattle Mariners Replika Paska Hermes H30-75 25mm Złota